Dnes je nedeľa, 14.august 2022, meniny má: Mojmír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Pochod proti rakovine prsníka bude 15. júna v Bratislave

apríl 22, 2013 - 13:31
Štart aj cieľ tohtoročného Avon Pochodu bude na námestí pri nákupnom centre Eurovea. Vstupenkami na podujatie sú dámske a pánske Tričká proti rakovine prsníka 2013.
Foto: 

 

 Piaty ročník Avon Pochodu proti rakovine prsníka sa uskutoční 15. júna v Bratislave. Celosvetová iniciatíva, ktorú Slovensko pravidelne podporuje, symbolizuje vyjadrenie spolupatričnosti ženám bojujúcim s týmto zákerným ochorením a ich rodinám. Cieľom je tiež získavanie finančných prostriedkov určených na projekty zamerané na boj proti tomuto ochoreniu. Pochod zahŕňa sériu podujatí, ktoré sa pravidelne konajú vo viac ako 50 krajinách po celom svete.
 
Program sa začne o 13:00 na námestí pri nákupnom centre Eurovea. Slávnostný štart je naplánovaný na 15:00. Trasa povedie cez Fajnorovo nábrežie, Hviezdoslavovo námestie, Hlavné námestie, Námestie SNP, Michalskú a Rybné námestie naspäť na Námestie pri nákupnom centre. Štyriapolkilometrovú trasu podľa organizátorov zvládnu aj rodiny s deťmi, kočíkmi a domácimi miláčikmi. Na zúčastnených čaká bohatý sprievodný program na štarte aj v cieli, v rámci ktorého sa predstavia napríklad Starmania, The Cellmates, Celeste Buckingham, Peter Lipa Band, IMT Smile a ďalší. 
 
Vstupenkami na podujatie sú dámske a pánske Tričká proti rakovine prsníka 2013, ktorých kúpou každý prispieva na aktivity zamerané na boj proti rakovine prsníka. Tmavoružové dámske tričko pre tento ročník opäť navrhla známa česká dizajnérka Taťána Kovaříková. Nový model je zhotovený z pružného materiálu a jeho variabilný strih v univerzálnej veľkosti umožňuje nosiť rovnaké tričko každej žene. Pre pánov sú určené elegantné šedé polo tričká. Záujemcovia a záujemkyne si ich môžu zakúpiť prostredníctvom Avon Lady alebo Avon Gentlemana, objednať si ich cez webovú stránku www.zdraveprsia.sk alebo zakúpiť v deň konania priamo na mieste podujatia. 
 
Informácie pochádzajú od Kateryny Matuškovej z agentúry Neopublic Porter Novelli a z webstránky www.zdraveprsia.sk.
 
Autor: SITA
Foto: SITA/Marián Peiger

- - Inzercia - -