Dnes je piatok, 12.august 2022, meniny má: Darina
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

LOVESTREAM vrcholí – DUA LIPA odpálila svetovú šou!

jún 12, 2022 - 13:53
Čistá radosť a energia v srdci Bratislavy počas druhého festivalového dňa LOVESTREAM. V sobotu sa v podvečerných hodinách rozozvučala Bratislava hitmi svetových hviezd ako ZARA LARSSON, LOST FREQUENCIES, ZOE WEES a DUA LIPA. Včerajší, v poradí druhý deň festivalu LOVESTREAM len potvrdzuje že Bratislava si skutočne zaslúži mestský festival takýchto rozmerov. Po úvodných vystúpeniach hviezd ZOE WEES a ZARA LARSSON sa na pódium dostal mladý belgický DJ Felix De Laet známy ako Lost Frequencies.
Foto: 
LOVESTREAM festival
Odpálil šou ktorá sa na Slovensku len tak nevidí. Absolútne kráľovsky ovládol pódium a svojimi hitmi ako „Melody“ a „Are You With Me“ rozospieval návštevníkov všetkých vekových kategórií. Lost Frequencies je belgický DJ a hudobný producent. Počas vystúpenia prišlo i malé prekvapenie v podobe ďalšieho člena na pódiu. Bol ním famózny Calum Scott, ktorý má  spolu s Lost Frequencies na konte minuloročný celosvetový hit „Where Are You Now“. Calum Scott a Felix Lost Frequencies sa rozhodli krátko po koncerte prísť priamo medzi návštevníkov do VIP sektora kde sa návštevníci mohli odfotografovať a dokonca prehodiť pár slov s týmito svetovými hviezdami. 
To najlepšie čakalo nakoniec! Druhý deň festivalu LOVESTREAM zakončila svojim vystúpením speváčka Dua Lipa. Táto len dvadsaťšesťročná rodáčka z Londýna si môže právom hovoriť diva. Neskutočný šarm, temperament, energia a nádherný hlas za ktoré určite vďačí i svojim rodičom s kosovskými koreňmi. Dua Lipa žiarila na pódiu nie len vďaka kratučkému striebornému kostýmu ale hlavne vďaka silnej energii, ktorú so sebou priniesla. Spolu s tanečníkmi a tanečníčkami roztancovali absolútne celý štadión na tehelnom poli.  Predviedla famózne vystúpenie nabité tanečnými choreografiami a efektami či svetelnými balónmi v tvare mesiaca. A že vyzerala naozaj okúzľujúco jej absolútne nemôžeme odoprieť!

Ukazuje sa, že Národný futbalový štadión je naozaj štadiónom hodným podujatia svetových rozmerov. Organizátori však stoja pred najväčšou skúškou či dnešný, záverečný deň zvládne kapacitu a nápor divákov, ktorí sa chystajú na koncert hviezdy rockového neba, skupiny RED HOT CHILLI PEPPERS. 

Fanúšikov potešíme správou, že sa predstavia v pôvodnej zostave spolu s gitaristom Johnom Fruscianteom. 

Príďte, bude na čo spomínať.

LOVESTREAM festival – ŽIŤ S HUDBOU NÁS BAVÍ

- - Inzercia - -