Dnes je sobota, 13.august 2022, meniny má: Ľubomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

To je ale veľa plienok

apríl 12, 2022 - 16:00
Rodičia identických trojičiek rekapitulujú o "najlepšej, ale najťažšej práci", keď oslavujú prvé narodeniny svojich synov. Šanca na takéto počatie je jedna ku 200 miliónov.
Foto: 
BBC News

Gina Dewdney a jej manžel Craig boli šokovaní, keď im lekári z Liverpoolskej ženskej nemocnice v Anglicku povedali, že ich prirodzene počaté deti sú také zriedkavé. 34-ročná mama povedala, že najprv "tušila", že bude mať dvojičky - čo sa neskôr potvrdilo skenovaním - predtým, ako pár zbadal na obrazovke tretiu hlavu.

Keď sa chlapci narodili, strávili šesť týždňov v nemocnici, kým sa vrátili domov. Teraz Jimmy, Jensen a Jaxson oslavujú svoje míľnikové narodeniny. Pani Dewdneyová z Frodshamu v Cheshire povedala: „Už vo svojich maličkých životoch toho prežili toľko, že to bude veľká oslava pre nich aj pre nás.

_124059209_976a.jpg

To je ale veľa plienok
Foto: 
BBC News
"Byť mamou je tá najlepšia práca, akú som kedy mala. Je to tá najťažšia práca, ale teraz ju absolútne milujem, dokonca aj cez nedostatok spánku a návštevy v nemocnici," vyjadrila sa hrdá mama trojčiat.
"Po dvadsiatich minútach skenovania Craig povedal "je to tretia hlava?" a bolo ticho,“ povedala.
Konzultant im povedal, že za 25 rokov skenovania nikdy nevideli trojčatá a všetky zdieľali jednu placentu, ktorá je super vzácna. Pán Dewdney, 35, povedal: "Bol som len rád ako to funguje, že ich drží." Nastávajúca mamička vtedy myslela na to, že to bude veľa plienok. Pár povedal, že si zaviedli starostlivo naplánovanú rutinu. "Ak sú od seba čo i len 20 minút nesynchronizované, usadíte sa a potom sa zobudí druhý a ten by mohol potenciálne zobudiť dieťa, ktoré ste práve uložili k spánku,“ vysvetlili rodičia. "Čas kŕmenia je zaujímavý. Musím upratať, kým ich Gina kŕmi. Je to len učenie sa, ako s nimi spolupracovať."

_124028938_006.jpg

To je ale veľa plienok
Foto: 
BBC News
Pár si založil instagramovú stránku Cheshire Triplets, aby zdieľal svoje každodenné rutiny s takmer 20 000 sledovateľmi. „Veľmi ma zaujímajú ľudia z celého sveta, ktorí majú trojčatá alebo dvojčatá,“ povedala pani Dewdney. "Chcú len poznať životné hacky, ako robiť veci, ako to zvládam s tromi, takže z toho vzišla naozaj pozitívna vec."
(Zdroj: BBC News)
 

- - Inzercia - -