Dnes je piatok, 12.august 2022, meniny má: Darina
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Úsmev ako dar pre vás natáčal vianočný koncert

december 03, 2021 - 14:00
Hoci sa môže zdať, že kultúra spí, nedajte sa oklamať, divadlá, televízie aj rádiá robia všetko preto aby vám mohli sprostredkovať kultúrny zážitok aj v tejto neľahkej dobe. Užite si spolu s nami zábery z natáčania vianočného koncertu Úsmev ako dar, kde okrem príjemného zážitku budete môcť prispieť na dobrú vec.
Foto: 
RTVS

Minulý týždeň sme sa pozreli na natáčanie koncertu Úsmev ako dar. Známe tváre bolo vidieť na každom kroku a užili sme si skvelé vystúpenia. Veď uznajte sami.

usmev_01.jpg

Diváci počas natáčania mohli byť prítomní iba v obmedzenom počte a za podmienok OTP
Úsmev ako dar pre vás natáčal vianočný koncert
Foto: 
RTVS

Program sa bude vysielať na RTVS a ako po iné roky budete mať možnosť prispieť deťom a rodinám v núdzi formou SMS. Ak máte chuť na dobré skutky už teraz, neváhajte využiť zbierku, ktorú Úsmev ako dar organizuje už teraz na svojej web stránke https://usmev.darujme.sk/vypocujme-potreby-deti-v-nudzi/

usmev_07.jpg

Duo Ukitas
Duo Ukitas
Foto: 
RTVS

Stretli sme aj trio S hudbou vesmírnou a ich šarmantnej speváčky Dominiky Morávkovej-Zeleníkovej sme sa opýtali, kde úsmev, mimo pódia, daruje každý deň. "Hoci nie je každé ráno také, snažím sa, vždy darovať úsmev sebe a svojej rodine," povedala nám sympatická umelkyňa. Usmievať sa na rodinu nám príde často samozrejmé, ale v skutočnosti to tak nie je. A práve tým, ktorí na rodinu také šťastie nemajú Úsmev ako dar pomáha.

usmev_11.jpg

S hudbou vesmírnou
Úsmev ako dar pre vás natáčal vianočný koncert

Keď vyšiel na pódium Ego, obecenstvo jasalo. Po jeho vystúpení deťom ostali na tvárach spokojné úsmevy.

usmev_13.jpg

Ego potešil aj najmladších členov obecenstva
Úsmev ako dar pre vás natáčal vianočný koncert
Foto: 
RTVS

Benefičný koncert sa niesol v príjemnej atmosfére a určite sa máte na čo tešiť. Za dobrý skutok sa potom odmeňte kultúrnym zážitkom. Sprevádzať vás ním budú moderátorské hviezdy ako Katka Brychtová či Simona Simanová. Usmievajte sa, podporte a radujte aj v tomto čase.

Viac fotografií z natáčania si pozrite v galérii.

- - Inzercia - -