Dnes je piatok, 12.august 2022, meniny má: Darina
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Martina Schindlerová - Takto ste ju ešte nevideli!

júl 06, 2021 - 13:41
Známa slovenská speváčka Martina Schindlerová sa opäť hlási o slovo. Na americký Deň nezávislosti vydala letný tanečný singel s názvom TANEC. Pieseň pochádza z dielne Littlebeat studia Martina Maxa Šrámeka. Song vychádza spoločne s videoklipom.
Foto: 
Katarina Harsanyova Photography / Facebook M.Sch.

"Klip sme natáčali počas jedného z najteplejších dní na konci júna, kedy bolo vonku asi 35 stupňov. Napriek tomu na pľaci panovala super atmosféra, ja som si celé natáčanie užívala, bola som absolútne uvoľnená a verím, že to je vo výsledku aj vidieť. Fascinovali ma profesionálne výkony tanečníkov, ale aj skoky parkuristu zo strechy do bazéna. Som vďačná, že presne títo profíci sa stretli na produkcii môjho klipu. Je to môj naj darček na 33 narodeniny, ktoré som oslávila týždeň po natáčaní. Celé to bolo pre mňa nezabudnuteľné, osobitne posledná bazénová scéna, ktorú sme točili ráno o pol tretej, kedy bolo po obrovskej búrke vonku asi 17 stupňov. Pre výsledok som však bola ochotná takto otužovať , ” popisuje situáciu počas nakrúcania videoklipu so smiechom Schindlerová.

Lokáciu našli tvorcovia neďaleko Bratislavy a samotné video mali kompletne natočené za 12 hodín. Pohodové nakrúcanie však narušila dvojhodinová búrka, ktorá sa oblasťou prehnala a nebolo jasné, či vôbec dokážu dokončiť všetky zábery, ktoré mali v pláne. Schindlerová, ktorá je známa pomalšími baladami a silným hlasom dokonca v novom klipe aj tancuje spoločne s tanečníkmi. “Keď sa začalo blýskať a spustil sa lejak, celý štáb riešil ako dopadne bazénová scéna, na ktorú sme sa dlho pripravovali, a pôvodne sme ju chceli mať hotovú skôr, ako začalo pršať. To sa nám nakoniec nepodarilo a aj samotný koniec točenia sa predĺžil o niekoľko hodín, ale tým, že to boli profíci zo slovenskej špičky vo svojej oblasti, všetci makali s nasadením až do rána. Veľmi si to vážim, ďakujem za nezabudnuteľný deň. Aj s finálnym výsledkom som maximálne spokojná a môžem povedať, že po vizuálnej stránke som lepší videoklip ešte nemala.  Dokonca som si zatancovala, a nič nebolo strojené, žiadne nacvičovanie choreografie, Miňo vedel, že ma strhnú jeho ľudia na ostrej klapke. Finálny vizuál jednoducho kopíruje aktuálnu náladu, a bola to viac party ako točenie,” dodáva s úsmevom známa speváčka.

Martina Schindlerová - Tanec (official video)

Autor: 
YouTube