Dnes je piatok, 12.august 2022, meniny má: Darina
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Máme za sebou ďalší módny večer! Ako dopadol?

október 06, 2019 - 06:00
Jesenná časť prestížneho podujatia Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz zavítala do Hotel & Spa resort Kaskády.
Foto: 

Aj začiatkom októbra si tak fanúšikovia módy prišli na svoje, a to predovšetkým tí mimobratislavskí. V sobotu sa totiž slovenská návrhárska elita presunula do luxusných priestorov hotela Kaskády na Sliači.

Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz 2019 - Kaskády

Úvodné slová patrili organizátorke

Usporadúvať podujatie tohto druhu na kvartálnej báze si vyžaduje veľkú dávku entuziazmu, nových nápadov, organizačného i obchodného talentu, rovnako ako aj cit pre módu a nadšenie pre prácu, ktorá je zároveň vaším koníčkom.

Svojím príhovorom to v prvých minútach večera potvrdila aj pani Mária Reháková, hlavná organizátorka šou, ktorá je v móde ako doma a z Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz urobila rokmi najvýznamnejšie módne podujatie na Slovensku.

Po jej úvodných slovách odštartovala už dlhoočakávaná módna prehliadka, ktorá bola tento rok tou pomyselnou bodkou za jesennou edíciou Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz.

Počas nej mohli návštevníci vidieť naozaj krásne a originálne kolekcie týchto návrhárov: Zuzana Haková, Zarina Šimkovič, Izabela Komjati, Božena Petrášová, Lenka Slačková, finalistky súťaže Nové tváre módnej scény za rok 2019 Radovana Svýbová a Kristína Bánovská, záverečná prehliadka patrila Jane Jurčenko. 

Mnohé z týchto kolekcií (a ešte ďaleko viac) si budete môcť pozrieť aj 8. októbra v Prahe. Česko-Slovenský večer v priestoroch honosného Obecného domu sa už nezadržateľne blíži. Budete tam s nami tiež?

Príjemné stretnutia známych osobností

Medzi zabávajúcimi sa hosťami nechýbali obľúbené tváre (nielen) zo slovenského šoubiznisu, ktoré sú skalnými priaznivcami tohto podujatia a Bratislavské módne dni by Mercedes–Benz sa pre ne stali už akousi módnou tradíciou. Mnohí z nich pritom neváhajú pricestovať na Kaskády aj z väčšej diaľky, pretože podľa ich slov ide o šou, ktorá za to rozhodne stojí.

Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz - Hotel & Spa resort Kaskády rozhovor

Zdroj foto: Ramon Leško

- - Inzercia - -