Dnes je piatok, 12.august 2022, meniny má: Darina
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Posledný večer Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz (aj) v znamení tradičných čínskych odevov!

september 20, 2019 - 02:30
Aj 14. ročník Bratislavských Módnych Dní by Mercedes-Benz ponúkol program plný Slovenských i známych svetových módnych dizajnérov. Tento rok dokonca až z ďalekej Čínskej ľudovej republiky.
Foto: 

Bratislavské módne dni pokračujú v napredovaní, rozširujú svoj medzinárodný dosah, hosťujú významné zahraničné značky a módnych tvorcov. Posledný večer Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz v Kostole Klariesiek to boli dokonca znalci a návrhári módy až z ďalekej Čínskej ľudovej republiky!

Ich prehliadka bola rozdelená do dvoch častí. Kým prvá - tradičnejšia, sa zamerala na predstavenie tradičného čínskeho odevu Qipao, druhou časťou módnej prehliadky už bola moderná šou. Predstavila sa v nej výnimočná čínska dizajnérka WU Meixuan.

Sleduj Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz jeseň 2019 - 19.09.2019 | Čína | od používateľa MichalMotuz na www.twitch.tv

qipao.jpg

Qipao Show
Foto: 
Ramon Leško

wu_meixuan.jpg

WU MEIXUAN, China
Foto: 
Ramon Leško

Pomáhame prepraziť aj v zahraničí

Bratislavské Módne Dni by Mercedes-Benz podporujú a sponzorujú módnych návrhárov, aby mohli svoje kolekcie prezentovať aj na svetových Fashion Weekoch, ako je napríklad Vienna Fashion Week.

Aj vďaka partnerom projektu môžu Bratislavské módne dni prezentovať Slovenskú módu v Londýne, Ríme, Prahe či na Bangkok Fashion Week.

- - Inzercia - -