Dnes je nedeľa, 14.august 2022, meniny má: Mojmír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Poznáme moderátorského partnera Jasminy Alagič v novej sezóne SuperStar!

február 22, 2018 - 10:59
Už v nedeľu, 25. februára, sa na obrazovky televízie Markíza vráti obľúbená spevácka šou SuperStar. Tá tento rok prináša množstvo prekvapení. Jednym z nich je, že novou moderátorkou speváckej súťaže sa stala mladá Jasmina Alagič, vedľa ktorej sa po dlhých siedmych rokoch predstaví aj obľúbený Leoš Mareš!
Foto: 

Úlohu moderátora po rokoch opäť prijal Leoš Mareš, ktorý šou moderoval v rokoch 2006, 2009 a naposledy v roku 2011. ,,SuperStar je Matka všetkých podobných šou. Naposledy som ju moderoval v roku 2011 a je mi cťou, že po siedmich rokoch opäť zažijem atmosféru priamych prenosov s množstvom talentovaných súťažiacich," vyjadril sa 41-ročný Mareš.

Jeho moderátorskou partnerkou bude Jasmina Alagič, ktorá sa na svoju novú úlohu nesmierne teší. ,,Do projektu vstupujem s obrovským nadšením, energiou, ale zároveň s pokorou a rešpektom," prezradila sympatická brunetka s bosniansko-maďarskými koreňmi.

Na kastingy po celom Slovensku a Česku dorazili stovky nádejných spevákov a speváčok. Museli pritom prekonať trému, dokázať, že práve oni si zaslúžia postup a presvedčiť o svojom talente hviezdnu porotu v zložení Paľo Habera, Ben Cristovao, Katarína Knechtová a Matěj Ruppert. ,,Táto súťaž má zmysel a veľmi ma baví," reagoval Habera, ktorý je členom poroty SuperStar, či už samostatnej slovenskej alebo "federálnej", už ôsmy raz.

collage23.jpg

Foto: 
Instagram

Ben Cristovao, ktorý súťažou sám prešiel a v roku 2009 bol jedným z finalistov, je v súčasnosti úspešným spevákom a hudobníkom. K porotcovaniu v šou má však rešpekt. ,,Je to obrovská zodpovednosť, pretože môžete významne ovplyvniť, ako sa bude ďalej vyvíjať niekoho život," poznamenal.

,,Nechcem ľuďom ubližovať, ale, naopak, chcem, aby sa o sebe niečo nové dozvedeli a prípadne sa pozreli na svoje spievanie z trochu iného uhla," doplnila Knechtová. Matěj Ruppert, ktorý je známy najmä ako spevák skupiny Monkey Business, sa podľa vlastných slov na účinkovanie v porote veľmi teší, pretože je "pomerne dosť aktívny divák SuperStar".

- - Inzercia - -