Dnes je nedeľa, 14.august 2022, meniny má: Mojmír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Finalistky súťaže Miss Slovensko 2017 si zmerali sily na Kapverdách

marec 09, 2017 - 15:50
Finalistky prestížnej súťaže krásy Miss Slovensko 2017 strávili uplynulé dni na Kapverdských ostrovoch, kde sa tento rok nakrúcali televízne spoty a dokrútky do priameho prenosu.
Foto: 
MISS SLOVENSKO

Zároveň bola táto fáza projektu zameraná na preverenie ich fyzických zdatností dievčat. ,,Pre finalistky, ktoré boli rozdelené do troch tímov, sme pripravili rôzne spoločné športové aktivity. Či už to bol plážový volejbal alebo preťahovanie lanom. Najväčší úspech však mala prvá disciplína, ktorou bolo nosenie vody do niekoľkolitrových barelov. Všetky dievčatá nás veľmi milo prekvapili, pretože do každej súťaže dali maximu sily,“ povedala riaditeľka súťaže Karolína Chomisteková.

11.jpg

Foto: 
MISS SLOVENSKO

8.jpg

Foto: 
MISS SLOVENSKO

7.jpg

Foto: 
MISS SLOVENSKO

Exotika na ostrove

Počasie na kapverdskom ostrove Boa Vista nemohlo byť lepšie. Bolo teplo, slnečno, ale jemne pofukoval aj vietor, takže sa príjemne pracovalo.  Oficiálne spoty k hlasovaniu o titul EVA Miss Sympatia boli nakoniec nakrúcané v prostredí pieskových dún, ktoré vyzdvihli krásku každej súťažiacej.

Prečítajte si tiež: MISS SLOVENSKO 2017: Do finále postúpili staršie dievčatá i jedna ryšavka 

20.jpg

Foto: 
MISS SLOVENSKO

19.jpg

Foto: 
MISS SLOVENSKO

Užili si i karneval

Každý jeden deň bol iný a časť dievčat zažila počas týždňového sústredenia aj miestny karneval, ktorý sa odohrával v hlavnom meste Sal Rei, neďaleko hotelového rezortu Riu Karamboa. ,,Ľudia, ktorí sa o nás starali boli veľmi milí a snažili sa dievčatám pripraviť skutočne ten najlepší program. Verím, že si to finalistky užili a budú aj na toto sústredenie spomínať s radosťou aj po súťaži,“ dodala Chomisteková.

23.jpg

Foto: 
MISS SLOVENSKO

Finále súťaže Miss Slovensko 2017 sa uskutoční 29. apríla. Okrem hlavných titulov Miss Slovensko a EVA Miss Sympatia budú udelené aj vedľajšie ceny ako Miss Gosh, Miss Pierot, Miss Press a Miss Príjemný Hlas.

- - Inzercia - -