Dnes je sobota, 13.august 2022, meniny má: Ľubomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Miro Jaroš pokrstil vianočný album. Získal platinovú platňu

december 17, 2016 - 18:41
Spevák Miro Jaroš ukončil koncertný rok vo veľkom štýle. Na jednom z posledných vystúpení tohto roka pokrstil svoj album Tešíme sa na Ježiška, za ktorý vzápätí prevzal platinovú platňu za predaj.
Foto: 

Do zbierky mu pribudlo aj niekoľko ďalších platinových platní za tituly Presničky pre (ne)poslušné deti 1 a 2, ale aj trojnásobná platina ze predaj DVD pre (ne)poslušné deti. Album mu pokrstila ďalšia rekordérka, jedna z najpredávanejších autoriek - herečka Kristína Farkašová.

miro_jaros_krst_trnava_01.jpg

Foto: 
Zdenko Hanout

Album Tešíme sa na Ježiška Mirovi doslova zmenil život. “Bol to môj sen, nahrať vianočný album. To, že sa bude tak dobre predávať a ľudia ho tak pozitívne prijmú, je pre mňa obrovské zadosťučinenie a mám z toho naozaj radosť. Byť súčasťou najkrajších sviatkov roka v toľkých domácnostiach, je veľká pocta,” prezradil dojatý spevák, ktorý na scéne funguje už 12 rokov. Dnes mu však fandia najmä mladšie ročníky. “Náš projekt pre deti sa teší veľkej obľube, čo mi robí radosť. Píšu mi ale nie len rodičia týchto detí, ale aj starí rodičia, ktorí vďaka deťom objavili aj moju dospelácku tvorbu. To ma teší ešte viac,” doplnil.

miro_jaros_krst_trnava_02.jpg

Foto: 
Zdenko Hanout

Rok 2016 patril k najvyťaženejším v Mirovej kariére. Okrem množstva koncertov a vypredanom turné, vyprodukoval dva vlastné albumy a pracoval aj na albume Dominiky Mirgovej Armáda. “Bol to náročný rok na prácu, ale na druhú stranu veľmi úspešný, takže ho hodnotíme veľmi pozitívne. To, že som moho prevziať toľko ocenení je len čerešnička. Najkrajšie ocenenie sú ľudia na koncertoch, to je pre speváka najkrajšia odmena.”

miro_jaros_krst_trnava_03.jpg

Foto: 
Zdenko Hanout

Miro na koncerte prevzal z rúk Mariána Šokyho, zástupcu distribútora, platinové platne za nasledujpce tituly:

Pesničky pre (ne)poslušné deti - 2-násobná platinová platňa
DVD pre (ne)poslušné deti - 3-násobná platinová platňa
Pesničky pre (ne)poslušné deti 2 - platinová platňa
Tešíme sa na Ježiška - platinová platňa

miro_jaros_krst_trnava_04.jpg

Foto: 
Zdenko Hanout

Krst za nezaobišiel bez smiechu a dobrej nálady

Miro Jaroš - Krst CD "Tešíme sa na Ježiška" + odovzdávanie cien

Autor: 

- - Inzercia - -